ApkSoul.net Chevrons Right Apps Chevrons Right Photography Chevrons Right Empik Foto - tlač fotiek
Empik Foto - tlač fotiek

Empik Foto - tlač fotiek v1.45.2 APK + MOD (Premium Unlocked/VIP/PRO)

Ordering photos has never been so easy and quick!

Updated on August 18, 2023

Download Empik Foto - tlač fotiek MOD APK 1.45.2 (Premium Unlocked/VIP/PRO) for Android - Free - Latest. Empik Foto - tlač fotiek is published by Empik S.A. (Google Play: com.empik.empikfoto_sk).
NameEmpik Foto - tlač fotiek
Genre
Version1.45.2
DevelopersEmpik S.A.
IDcom.empik.empikfoto_sk
Size100Mb
Requirement6.0
Download50,000+
Download
Empik Foto - tlač fotiekEmpik Foto - tlač fotiekEmpik Foto - tlač fotiekEmpik Foto - tlač fotiekEmpik Foto - tlač fotiek

Features MOD APK of Empik Foto - tlač fotiek

Download Empik Foto - tlač fotiek MOD APK with Premium Unlocked/VIP/PRO.

MENU MOD

  • Unlocked Premium.
  • Unlocked VIP.
  • Unlocked Pro.
  • Free.
  • MOD Paid.

Install Empik Foto - tlač fotiek MOD APK

To download Empik Foto - tlač fotiek (Premium Unlocked/VIP/PRO) APK and other applications at ApkSoul.net you should see the instructions below.
  1. You can download it by clicking the download button below the article. Then wait a few seconds for the system to automatically download the Empik Foto - tlač fotiek MOD APK / DATA file
  2. To install software anywhere else, you have to enable installation from third-party sources.
  3. Enable the "Unknown Sources" setting: Go to Menu > Settings > Security > and check for unknown sources so that your phone can install applications from sources other than the Google Play Store.
  4. Once you have completed the above step, you can go to the "Download" folder in the file manager and click on the downloaded MOD APK file.

After the installation is complete, you can open the application and experience as usual.

Note: Before installing the APK MOD, you need to uninstall the original version or another MOD version.

About Empik Foto - tlač fotiek

Vyvolanie fotiek ešte nikdy nebolo také rýchle a jednoduché. S aplikáciou Empik Foto za pár chvíľ objednáte fotografie, vytvoríte projekt fotoknihy, vykúzlite z fotky obraz na plátne alebo pripravíte perfektný darček pre blízku osobu.

Naša aplikácia Vám poskytne možností, aké sú úprava fotiek a použitie rôznych filtrov. Náš editor fotiek ponúka aj možnosť vytvoriť koláže fotiek, ktoré potom vyvoláte ako fotografie alebo použijete pri príprave fotoknihy alebo fotodarčeku.

Pozrite sa na naše produkty!

VYVOLANIE FOTIEK
Premeňte svoje spomienky v fantastické, kvalitné fotky. S našou pomocou vyvoláte fotky doslova za 3 minúty. Budeme sa snažiť, aby Vám Vaše fotografie urobili radosť čo najskôr.

Fotky môžete objednať v obľúbenom formáte: od malých fotografií na doklady cez najobľúbenejší formát 10×15 do veľkých digitálnych snímok formátu 30×45 cm. Používame najkvalitnejšie materiály a stroje, aby Vaše fotky mali tú perfektnú ostrosť a farební hĺbku.

FOTOKNIHY
Fotokniha je niečo viac ako album. Je to Váš príbeh formou fotografií, dovolí Vám uchovať najvzácnejšie spomienky v najkrajšej podobe. Fotokniha je skvelá pamiatka a výnimočný darček na Valentína, k narodeninám, k výročiu svadby a pre každú príležitosť.

OBRAZY
Ak chcete vytvoriť z fotky obraz na plátne, naša aplikácia je to Vaš najlepši výber. Tlačíme fotoobrazy v 3 formátoch (štvorec, na výšku, na šírku) a až 10 rôznych veľkostiach. Overte možnosti appky Empik Foto. Tlačte jednotlivé snímky alebo vytvorte koláž fotiek. Rozhodujete len Vy. Fotoobraz na plátne bude krásnym darčekom pre blízkych a skvelou pamiatkou.

PLAGÁTY
Plagát je skvelým riešením, ak potrebujete oživiť svoj byt. Naše plagáty tlačíme v Empikfoto na veľmi kvalitnom fotografickom papieri s gramážou 270 g. Môžete zvoliť jednu fotku alebo vytvoriť zaujímavú koláž. Naše plagáty môžete tlačiť vo 3 formátoch (štvorec, na výšku, na šírku) a až 10 rôznych veľkostiach.

HRNEČKY
Hrnček s fotkou je ideálny darček pre blízkych a skvelá pamiatka. V aplikácii Empik Foto na Váš čakajú 4 typy hrnčekov: biely, biely s farebným vnútrom a uchom, hrnček s lyžičkou a magický hrnček, ktorý mení farbu pod vplyvom tepla. Všetky hrnčeky majú objem 330 ml a sú vyrobené z lesklej keramiky.

MÄKKÉ FOTOKNIHY
Mäkká fotokniha je veľmi pohodlná alternatíva pre klasickú fotoknihu, vďaka mäkkej väzbe (gramáž 200 g / m2) bude vždy po ruke. Dostupná v 3 rozmeroch: 15×20, 20×20 a 20×30. Bude tiež užitočná v obchode ako produktový katalóg alebo portfólio služieb.

Pozrite sa na naše ďalšie produkty:

FOTOPANELY
KALENDÁRE
PUZZLE
TAŠKY
KRYTY NA MOBIL
VANKÚŠIKY
MAGNETY
PRÍVESKY

Ako vyvolať fotky s aplikáciou Empik Foto?

· Nainštalujte aplikáciu,

· vyberte produkt, o ktorý máte záujem,

· pridajte fotku z mobilného zariadenia, svojho Facebooku alebo Disku Google,

· zvoľte spôsob doručenia,

· čakajte na objednaný produkt alebo informáciu o doručení Vašej objednávky na výdajné miesto.

Spôsoby doručenia

Zvolené produkty môžete vyzdvihnúť na jednom z 10 tisíc výdajných miest. Môžete tiež objednať doručenie domov. Nezávisle od zvoleného spôsobu, pre objednávky vyššie 30 € doručenie je úplne zadarmo.

Empik Foto je vášeň a radosť z tvorenia, ktorá sa prejavuje v popularite a dôvere. Iba v roku 2020 sme pre Vás vytlačili vyššie 130 miliónov fotiek! Stiahnite si mobilnú aplikáciu, pripojte sa k nám, tvorte a odoberajte fotky a fotoprodukty kedykoľvek a kdekoľvek chcete!

What's new in version 1.45.2

Meníme pre Vás appku Empik Foto!
V tejto verzii veľa noviniek: teraz sa môžete jednoduchšie rozhodnúť, či bude váš fotokalendár vytlačený na štandardný alebo prémiový papier.

Frequently Asked Questions (FAQ)

Q. How to download Empik Foto - tlač fotiek on ApkSoul.net?

To download Empik Foto - tlač fotiek Apk Mod, please click on the download button at the top of the article or at the end of this article. You will then find the Apk file on ApkSoul.net's “Download” page. Follow the necessary instructions and you will download Empik Foto - tlač fotiek MOD APK (Premium Unlocked/VIP/PRO) for free.

The installation steps after downloading most premium app are the same. Open menu, settings, security and search for unknown sources so your phone can install apps from sources other than Google Play Store, ApkSoul.net. Go to the “Downloads” folder on your device and click on the downloaded file. Then install and launch it on your phone. Wait a moment for the device to install the premium app.

Q. Is it safe to download Empik Foto - tlač fotiek APK Mod (Premium Unlocked/VIP/PRO) on ApkSoul.net?

When the user downloads the Apk file from ApkSoul.net, we will check the relevant APK file on Google Play and let the user download it directly. The games and applications uploaded to our website are safe and harmless to users.

Q. Why do you need permission to install Empik Foto - tlač fotiek Mod Hack (Premium Unlocked/VIP/PRO) ?

The app needs access to the system on your device. When you install an application, you will be notified of all the permissions required to run the application.

Overview

Empik Foto - tlač fotiek (com.empik.empikfoto_sk) is a premium app on Android, download the latest version of Empik Foto - tlač fotiek Hack Mod (Premium Unlocked/VIP/PRO) 2022 for Android. This premium app can be played for free and does not require root.

Empik Foto - tlač fotiek MOD APK (Premium Unlocked/VIP/PRO) APK + OBB 2022 can be downloaded and installed on your android device with android version 4.1 or higher. Download this premium app using your favorite browser and click install to install the premium app. Downloading (com.empik.empikfoto_sk) APK + DATA of Empik Foto - tlač fotiek (Premium Unlocked/VIP/PRO) from ApkSoul.net is easier and faster.

Reviews from users

Tomá? Holík: Som prekvapený jednoduchos?ou ?

Vladimir Marton: Chcel som nahrat 385 fotiek z Google Photos, appka mrzla, nahlady sa prestali tvorit a pri pokracovani na objednanie to napisalo pri uploade hned prvej fotky ze Fotografia uz nie je dostupna. Na webe clovek nevie nahrat ani 100 fotiek - raz to nahraje len 90, potom 70. Uz som sa konecne skoro dostal k 385 a pri poslednej varke (rozdelil som na 4 varky) to nahralo len do 370, cize vsetko odznova. Zaplatte viac developerom, nepouzitelny web aj appka.

Download Empik Foto - tlač fotiek MOD APK for Android